תמר כהן-דערי קלימאית תקשורת

שמי תמר כהן-דערי, אני קלינאית תקשורת בעלת B.A מאוניברסיטת תל אביב. סיימתי את לימודי בשנת 2008 והנני בעלת רשיון ממשרד הבריאות (מ.ר 105265).

בשנת 2009 סיימתי קורס לימודי המשך באוניברסיטת תל אביב בנושא "תפקיד קלינאי התקשורת באבחון וטיפול בילדים על הספקטרום האוטיסטי". בנוסף לכך, במהלך שנות עבודתי עברתי השתלמויות וקורסים רבים, ביניהם קורס הכשרת מדריכים קליניים בקריה האקדמית אונו וקורס התאמה להוראה לעובדים פרא-רפואיים במכללת תלפיות.

מאז סיום לימודי אני עובדת עם מגוון רחב של ילדים בעלי קשיים בתחומים שונים – שיבושי היגוי, גמגום, קשיים בתחומי השפה השונים וקשיים תקשורתיים.

כיום אני עובדת בגן תקשורתי ברחובות עם ילדים על הספקטרום האוטיסטי. תפקידי בגן כולל מתן טיפולים פרטניים וקבוצתיים ומתן הדרכה לאנשי הצוות השונים בגן. העבודה הינה עבודה אינטגרטיבית בצוות רב מקצועי.

בנוסף לכך עבדתי במכון "הדים" סניף רחובות ובמרכז לגיל הרך ברמת גן עם מגוון רחב של ילדים בגילאים שונים. העבודה כללה מתן טיפולים פרטניים לילדים בגילאי 2-10, העברת אבחונים ומתן הדרכות לקלינאיות תקשורת מתחילות.

אני מאמינה כי הלמידה הטובה והמשמעותית ביותר מתרחשת מתוך הנאה ומתוך עניין. לכן הטיפולים מתבצעים תוך כדי משחק, באווירה נעימה ורגועה, ותוך התחשבות בתחומי העניין של הילד המטופל.

בנוסף, אני מאמינה כי למידה ושינוי אמיתי יכולים להתרחש רק כאשר יש שיתוף פעולה מלא בין הגורם המטפל לבין הורי הילד ובמקרה הצורך גם בין גורמים טיפוליים נוספים.

אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה,

תמי.

ליצירת קשר:

נייד: 054-9984282